خدمات آنلاین و خرید اینترنتی

خرید اینترنتی

خرید اینترنتی گروه تجارت الکترونیک کیاسان با توشه ای از 5 سال تجربه مستمر و موفق، قادر است کلیه پرداخت ها و خریدهای آنلاین شما را انجام دهد . این سرویس به افرادی که کارت اعتباری ندارند و مایلند خریدهای محدود و یا تخصصی اینترنتی داشته باشند ارائه می شود . شما می توانید قبل از انجام خرید خود و بدون نگرانی از مشاوره رایگان متخصصین ما برخوردار شوید. مطمئنا" هزینه های ما در برابر سرویسی که در این زمینه ارائه می شود رضایت خاطر شما را فراهم خواهد آورد.

ثبت نام آزمون های بین المللی

سالانه هزاران نفر به واسطه علاقمندی جهت تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور و یا به دلایل مهاجرتی و شغلی، به مدرک زبان معتبر بین المللی منطبق با استانداردهای جهانی نیاز دارند تا پاسخگوی نیازشان جهت حضور در دانشگاه و یا کشورانگلیسی زبان مورد نظر باشد. مهمترین این آزمون ها عبارتند از: IELTS ، TOEFL ، GRE ، USMLE ، GMAT

پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت و مهاجرت

اولین قدم برای اخذ ویزای تمامی کشورها، تعیین وقت سفارت و حضور در سفارت آن کشور به همراه مدارک لازم جهت مصاحبه می باشد. تقریباً برای تمامی سفارت خانه ها نیاز به وقت قبلی میباشد و متقاضیان جهت تحویل مدارک ، انجام مصاحبه و انگشت نگاری در روز تعیین شده به سفارت مراجعه میکنند. هر سفارت خانه ای سیاست های خاص خودش را جهت اعطاء نوبت دارا میباشد و بنا به تعداد درخواست ها، روزهای مختلفی جهت درخواست ویزا به متقاضیان اعطاء میکنند.

پرداخت های عمومی

بوکینگ (Booking)

شما می توانید بلیط پروازهای خارجی خود یا هتل های خود را از طریق وب سایتهای ارائه دهنده بلیط های ارزان یا بوکینگ ها مستقیماً از وب سایت اصلی تهیه نمایید. ما تاکنون از طریق وب سایتهای زیر برای مشتریان بلیط تهیه نموده ایم. در صورت تمایل به تهیه بلیط ازسایر وب سایتها حتماً پیش از ثبت سفارش با ما هماهنگ فرمایید.