رزوو خرید بلیط هواپیما درسفرهای برون مرزی از Cheap oair

چیپ ا ایر در سال 2005 توسط ceo Sam S. Jain که تبعه یک شرکت آژانس مسافرتی آنلاین در نیویورک آمریکا بود، تاسیس شد. در سال 2005 cheap oair جزء نه شرکت اول در بین آژانس های مسافرتی آنلاین بود. که در ابتدا علاوه بر ارائه قیمتهای مختلف بلیط هواپیما، پیشنهاد برای رزرو هتل و اجاره ماشین هم توسط لینک سایت های مربوطه، ارائه میداد.


ثبت سفارش
Cheap oair

در سال 2010 cheap oair نیز برای اولین بار یک کمپین تبلیغات خصوصی در کانال های آفلاین راه اندازی نمود.

در واقع این کمپین با دریافت جوایز از مجلان و جشنواره های مهم همچون travel weekly و جوایز طلایی از link share در سال 2011 بیشتر شناخته شد. در سال 2011 نیز این شرکت اپ مخصوص برای موبایل در سیستم های android و iOs را ارائه داد. این روند تحسین منتقدان را برانگیخت و هم چنین 2بار برنده جایزه نقره ای مجلان از travel weekly شد.

اپ مخصوص موبایل cheap oair در اوایل سال 2013 به مراحل نهایی فروش میلیون ها نسخه از آن رسید. در سال پیش یعنی 2016 هم به رکورد میانگین 5 میلیون بار دانلود در سال دست یافت. در حال حاضر دفتر این شرکت در ایالت منهتن آمریکا مستقر هست.

برای تهیه بلیط پرواز خارجی در وبسایت Cheapoair به راحتی می توانید مسیرهای رفت و برگشت خود را انتخاب نموده و با توجه به تاریخ دلخواه در هر ساعت شبانه روز به صورت مستقیم و بدون نیاز به واسطه (آژانس های هواپیمایی) بلیط پرواز خارجی مورد نظر خود را رزرو و خریداری نمایید. تهیه بلیط اینترنتی از طریق سایت Cheapoair از لحاظ قیمت بسیار ارزان تر از تهیه بلیط پرواز خارجی از آژانس های هواپیمایی خواهد بود (تا حدود ۱٫۵ تا ۲ میلیون ارزان تر).

مراحل رزرو

در ابتدا بعد از وارد شدن در این سایت:

  1. در صفحه اصلی کادر جستجویی هست که در بالای آن گزینه "پروازها" را انتخاب میکنیم. با توجه به نوع سفر ،3 حالت برای بلیط هواپیما وجود دارد: یک طرفه، 2طرفه(رفت و برگشت) و چندین مقصد که یکی از آنها را انتخاب کرده و بعد به ترتیب کشور مبدا ، تاریخ ورود و خروج ، تعدا افراد و نوع کلاس پروازی که شامل اکونومی ، بیزنس کلاس و فرست کلاس میباشد را وارد می کنیم.
Cheap oair
  1. بعد از انتخاب گزینه سرچ(جستجو)، از میان تمام خطوط هوایی موجود با توجه به نوع انتخاب ما، ارزانترین تا گرانترین پرواز ها را ارائه میدهد و در این مرحله با تنوع بسیاری رو به روهستیم از ایرلاین های مختلف گرفته تا میزان توقف هواپیماها در کشورهای مختلف و ساعت های پروازی گوناگون که از میان آنها یکی را انتخاب می کنیم.
Cheap oair
  1. در این مرحله اطلاعات دقیق مسافر شامل نام و ... را وارد کرده
Cheap oair
  1. در آخر هم اطلاعات کارت اعتباری را ثبت می کنیم و به راحتی رزرو بلیط هواپیما با اطمینان و دقت تمام انجام میگیرد.
Cheap oair
Cheap oair