رزرو و خرید بلیط قطارهای خارجی Railways Euro

سفر با قطار هم ویژگی های خاص خود را دارد. یکی از مزیت های آن امنیتی است که در طول سفر تجربه میشود، درست است که از لحاظ زمانی مانند هواپیما نیست اما مواردی مثل گذر کردن از جاده های زیبای طبیعت، امکان راه رفتن در قطار، توقف های چند دقیقه ای در شهرهای مختلف، وجود امکانات راحت تر برای صرف غذا و استراحت کردن و ... قطار را متمایز از سایر وسیله های حمل ونقل مسافربری کرده است.


ثبت سفارش
رزرو و خرید بلیط قطارهای خارجی

در قاره پهناور اروپا که اکثر کشورهای آن از راه زمینی با یکدیگر ارتباط دارند، سفربا قطار بسیار مرسوم و هم چنین لذت بخش است. هنگامی که ویزای اتحادیه اروپا(شینگن) در اختیار باشد، به راحتی میتوان به تمامی کشور های آن سفرکرد.

سایتی که قصد معرفی و توضیح نحوه رزرو بلیط از آن را داریم Euro Railways نام دارد.

به عنوان پر طرفدارترین مرجع اینترنتی جهت رزرو بلیط قطارهای حوزه اروپا ست و کادر جستجوی کوچکی هم برای پیشنهاد هتل ها دارد که شما را به سایت بوکینگ ارجاع میدهد. هم چنین مسیرهای دائمی و پر تردد هم ذکر شده برای سهولت در انجام این کار که در ذیل به آن میپردازیم.

مراحل رزرو و خرید

ابتدا وارد سایت http://www.eurorailways.com می شویم و خود را رجیستر می کنیم:

رزرو و خرید بلیط قطارهای خارجی

در قسمت سمت چپ صفحه اصلی سایت، در کادر جستجو فقط کافیست تا مبدا و مقصد را وارد کرده (برای مثال ایجا مبدا را لندن و مقصد را پاریس در نظر گرفتیم) و بعد از کلیک کردن روی جستجو شاهد نتایج مختلفی باشیم که سایت ارائه کرده.

رزرو و خرید بلیط قطارهای خارجی

تاریخ سفر را در کادری که مشخص شده، وارد میکنیم.

رزرو و خرید بلیط قطارهای خارجی

و به صفحه پرداخت ، جزئیات سفر و مبلغ نهایی هدایت میشویم که اطلاعات کارت اعتباری، ادرس ایمیل و کد امنیتی که برایمان ارسال میشود را در قسمت های مربوطه وارد کرده و عملیات پرداخت و رزرو صورت میگیرد.

رزرو و خرید بلیط قطارهای خارجی
رزرو و خرید بلیط قطارهای خارجی