قوانین استفاده از خدمات کیاسان

كليه مطالب منتشره، محتويات سايت و پيوندهاي موجود با توجه به حداكثر توانايي و امكانات تحقيقاتي سايت در زمان انتشار كامل و صحيح مي باشند و نهايت كوشش در بروز رساندن اين اطلاعات بكار گرفته خواهد شد، ليكن با توجه به اختيارات سايت در تغيير مطالب يا رويه هاي خود در هر زمان و بدون اعلان قبلي ، تضميني در اين خصوص ارائه نخواهد شد.
بازديد كننده در هر بازديد موظف به كسب اطلاعات از تغييرات حاصل شده در هر يك از رويه هاي سايت و شرايط وتعهدات مربوط به بازديد از سايت و هريك از خدمات مي باشد.
ادامه بازديد، مراجعه مجدد و هرگونه استفاده از مطالب و خدمات به منزله پذيرش اين مفاد و تغييرات آنها تلقي خواهد شد. ليكن عدم كسب آگاهي توسط بازديد كننده موجب رفع مسئوليت هاي ناشي از اين مفاد نخواهد بود.
اين وبسايت مسئوليت بروز هرگونه مشکل (اعم از مالي و تکنيکي) که منشاء آن اطلاعات نادرست وارد شده توسط مشتريان و يا بازديدکنندگان باشد را از خود سلب مي نماید.

شرایط و تعهدات کلی استفاده از کارت های پرداخت بین المللی

بانك در هیچ شرایطی ، مسئولیت خریدهای انجام شده در قبال درخواست مشتری را به عهده نخواهد گرفت و انجام تحقیقات، اطمینان از صحت عملکرد فروشنده، کیفیت و کمیت کالا یا خدمات خریداری شده و شرایط استفاده از آن ها به طور مستقیم به عهده درخواست کننده می باشد و بانك قادر به بررسی هیچ یک از موارد فوق نخواهد بود
توزیع كننده و بانك در هر زمان در رد یا قبول هر سفارش در هر مرحله و به هر دلیل مختار می باشند، بدیهی ست در صورت رد سفارشات توسط بانك هزینه دریافت شده مسترد خواهد شد. استرداد هزینه درخواست کارت ظرف هفت روزکاری انجام خواهد شد.
درخواست کننده، مسئول اصلی سفارشات و پرداخت های صورت گرفته می باشد و می بایست شخصا از تطابق سفارش ارائه شده، با قوانین بین المللی و کشور جمهوری اسلامی ایران اطمینان حاصل نماید و در صورت بروز تخلف کلیه مسئولیت های پاسخگویی در مراجع قانونی بر عهده درخواست کننده می باشد. چنانچه بانك در هر یک از مراحل انجام سفارش با موارد مشکوک و تخلف مواجه شود، بلافاصله مراتب را به مراجع ذی صلاح انعکاس خواهد داد. (توضیحات اضافه در ادامه همین تفاهمنامه می باشد)
بانك می تواند در هر زمان مفاد تعهدنامه را بدون اعلام قبلی، تغییر داده یا مفادی به آن اضافه یا کسر نماید.
كارت ها در زمان تحویل كاملاً قابل استفاده و فعال می باشند و در صورت بروز هرگونه مشكل احتمالی حین استفاده از كارت درخواست كننده موظف است موضوع را به پشتیبانی بانك صادر كننده و یا پشتیبانی محلی (توزیع كننده) اطلاع دهد.
تبصره ١: در مواردی كه بانك مشخص كند مشكل بوجود آمده ناشی از موارد مشروحه ذیل باشد، توزیع كننده هیچ مسوولیتی در مورد مشكل بوجود آمده نداشته و صرفاً در نقش اطلاع رسانی به درخواست كننده عمل خواهد كرد

  1. غیر فعال شدن حساب كارت به دلیل انجام فعالیت های مالی مشكوك، ارسال پول از منابع ممنوعه و یا نامعلوم
  2. استفاده غلط از كارت ویا قصد سوء استفاده از امكانات كارت

تبصره ٢: در صورت غیر فعال شدن كارت به دلیل تشدید تحریم های بین المللی علیه ایران و یا تغییر قوانین بانک صادر کننده در این زمینه، واگذارکننده هیچ گونه مسئولیتی در قبال استرداد هزینه سفارش کارت و یا مبلغ موجودی کارت به مشتری نخواهد داشت.
تبصره ٣: كارت جزو اموال بانك صادر كننده می باشد و بانك این حق را برای خود محفوظ می داند كه در هر زمان كه صلاح بداند سرویس و خدمات خود را در مورد این كارت قطع كرده و استرداد كارت را درخواست نماید. در این صورت درخواست كننده باید سریعاً كارت را به بانك مسترد کند.
تبصره ٤: در صورت عدم استفاده و فعال سازی، کارت پس از گذشت دو ماه به صورت خودکار غیر فعال گشته و کاربر امکان استفاده مجدد از آن را نخواهد داشت. دریافت کارت جدید شامل پرداخت مجدد هزینه صدور می باشد.
استفاده از کارت شامل پرداخت هزینه های اعلام شده توسط صادر کننده کارت می باشد.
کاربر کارت موظف است در صورت سرقت و یا مفقود شدن کارت مراتب را هر چه سریع تر به صادرکننده اطلاع دهد.
شرکت هیچ تعهدی مبنی بر تمدید حتمی خدمات ارائه شده به کاربران قبلی (پس از پایان اعتبار کارت) و یا صدور کارت برای متقاضیان جدید، ندارد.
درصورت كامل نبودن اطلاعات، تا زمان كامل شدن آن مسئولیت عدم صدور كارت به عهده متقاضی خواهد بود.
دارنده کارت شخصاً موظف به حفظ کارت و اطلاعات مربوط می باشد و هر گونه ادعا مبنی بر فقدان آن و یا سوء استفاده از طریق غیر پذیرفته نیست.
وب سایت ها در قبول و یا رد کارت های صادرشده مختار بوده و هیچگونه مسئولیتی در ارتباط با عدم پذیرفته شدن کارتها متوجه صادرکننده نخواهد بود.
استفاده از کارت و کلیه حقوق و بهره برداری از آن متعلق به دارنده اصلی کارت که نام یا کد شناسایی وی بر روی آن حک گردیده می باشد و هر گونه استفاده از کارت توسط شخص و اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر تخلف میباشد و اشخاص مذکور متخلف محسوب می شوند و علاوه بر توقف ارائه خدمات موجب جریمه نقدی نیز خواهد شد.
پرداخت كلیه هزینه های رایج كارت به عهده درخواست كننده كارت می باشد

شرایط و تعهدات کلی شرایط کلی استفاده از سیم کارت های بین المللی

خریدار در زمان خرید با مطالعه این بخش و قبول آن متعهد می گردد که از قوانین جمهوری اسلامی ایران در زمینه برقراری ارتباطات تلفنی و دیتا مطلع بوده، تمام تلاش خود را برای رعایت آنها بکار می گیرد و فروشنده هر گونه مسئولیتی را در این زمینه از خود سلب می نماید.
سیم کارت های ارائه شده در این وب سایت از نوع ماهواره ای نبوده و برای ارائه خدمات از اوپراتورهای داخل ایران استفاده می نمایند. بنابراین مسئولیت تماس های برقرار شده با این سیم کارت ها بر عهده مالک آن می باشد.
برقراری و دریافت تماس و نیز ارسال و دریافت پیام کوتاه بستگی به سیگنال اوپراتور فعال در آن منطقه دارد و شرکت کیاسان در این زمینه مسئولیتی را متوجه خود نمی داند، بدیهی است که خریداران محترم می توانند در این زمینه از خدمات پشتیبانی سایت2Slink Sim استفاده نمایند.
شرکت 2Slink Sim در تغییر تعرفه های تماس و جابجایی کشورها در مناطق شش گانه اختیار کامل دارد و خریدار موظف است نسبت به کسب اطلاع در مورد تعرفه های تماس اقدام نماید.
سیم كارت های ارائه شده توسط این شرکت در زمان تحویل كاملاً قابل استفاده و فعال می باشند و در صورت بروز هرگونه مشكل احتمالی حین استفاده از سیم كارت خریدار موظف است موضوع را به شرکت 2Slink Sim ویا شرکت کیاسان اطلاع دهد.
در صورت غیر فعال شدن سیم كارت به دلیل تشدید تحریم های یک جانبه غرب و یا تغییر قوانین شرکت صادر کننده در این زمینه، واگذارکننده هیچ گونه مسئولیتی در قبال استرداد هزینه سفارش سیم کارت و یا مبلغ موجودی شارژ سیم کارت به مشتری نخواهد داشت.
خریدار موظف است در صورت سرقت و یا مفقود شدن سیم کارت مراتب را هر چه سریع تر به شرکت اطلاع دهد. بدیهی است شرکت مسئولیتی در قبال سوء استفاده از سیم کارتهای سرقت و یا مفقود شده متوجه خود نمی داند و نیز ارائه سیم کارت جدید شامل پرداخت مجدد هزینه می باشد.
پرداخت كلیه هزینه های رایج مربوط به سیم كارت به عهده درخریدار می باشد.

شرایط و تعهدات کلی شرایط انجام خریدهای آنلاین توسط ما

در صورتی که مشکلی در هنگام پرداخت از سمت شرکت رخ دهد و یا به علتی در هنگام پرداخت سایت مورد نظر پرداخت را قبول نکند، مبلغ پرداخت شده از طرف مشتری به طور کامل و بدون کسر هیچ مبلغی باز پرداخت خواهد شد
شرکت کیاسان هیچ گونه مسئولیتی در مورد پرداخت هایی که از طرف مشتری لغو می گردد (Cancel or Refund) و یا از طرف مشتری و یا فروشنده پس از انجام خرید و خروج مبلغ از حساب ما به هر علتی برگشت داده می شود نخواهد داشت و مبلغ برگشتی غیرقابل استرداد به مشتری می باشد. دلیل این امر حجم بسیار بالای تراکنش های حساب های کارتی شرکت و عدم پشتیبانی بانک صادرکننده کارت ها در مورد ارائه اطلاعات دقیق مبالغ برگشتی می باشد. لذا مشتری باید قبل از درخواست سرویس و واریز وجه به حساب های ما این مساله را مد نظر گرفته و با علم به این موضوع نسبت به انجام خرید آنلاین خود از طریق ما اقدام کند.
لازم به ذکر است که اگر در خریدی Subscription (تضمین پرداخت دوره ای!) فعال گردد، پس از خرید لغو خواهد شد.
درخواست کننده، پس از اعلام هزینه خرید و در صورت تمایل به انجام خرید می بایست بلافاصله نظر مساعد خود را اعلام نموده و کل هزینه اعلام شده را نقداً پرداخت نماید.
بدیهی است درصورت هرگونه تغییر در نرخ ارز یا هزینه واگذاری اعم از پنهان یا آشکار، پس از انجام قطعی معامله و صدور صورت حساب مشخص، درخواست کننده موظف به تسویه حساب نهایی با توجه به این صورتحساب خواهد بود
در پرداخت پی پال، وب سایت پی پال از گیرنده مبلغی را بابت حق عملیات ارسال وجه کسر می کند که این مبلغ طبق قوانین پی پال به عهده گیرنده است نه فرستنده. قاعدتاً ما مسئولیت پرداخت های پی پال ای را که شما مایل به لغو کردن آن ها هستید را به عهده نخواهیم گرفت و پس از پرداخت توسط پی پال پرداخت انجام شده را لغو نخواهیم کرد.

توجه :
طبق قوانین و شرایط ذکر شده در این صفحه سفارش هر کدام از کارت های اعتباری، سیم کارت ها و سایر خدمات ما به منزله پذیرش این شرایط می باشد لذا پس از سفارش هر کدام از سرویس ها و کارت های پرداخت ارائه شده در وب سایت ما، به هیچ عنوان سرویس و یا کارت پرداخت سفارش داده شده قابل عودت نبوده و وجه آن به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.

کاربران گرامی در نظر داشته باشید که مجموعه کیاسان به هیچ عنوان یک صرافی قلمداد نمی شود و از دریافت یا پرداخت ارز بصورت اسکناس و انجام امور مربوط به صرافی معذور است.

قبل از ثبت نام در سایت، تمامی قوانین و مقررات را با دقت مطالعه فرمایید. بدیهی است ثبت نام شما به منزله ی پذیرش تمامی قوانین این مجموعه می باشد.
هنگام ثبت نام حتما اطلاعات حقیقی هویتی خود را وارد نمایید و از ایجاد حساب کاربری غیر واقعی خود داری نمایید.
حساب های کاربری غیر واقعی توسط کارشناسان بخش احراز هویت این مجموعه شناسایی و حذف خواهند شد و آی پی شما برای دسترسی به این سایت برای همیشه مسدود خواهد گردید.
در صورت استفاده از اطلاعات هویتی غیر واقعی و یا جعل هرگونه سند، حق پیگرد قانونی برای این مجموعه محفوظ می باشد.
تمامی پرداخت ها در این مجموعه مستلزم تایید کارت بانکی و تعلق آن به صاحب حساب می باشد بنابراین جدا از پرداخت با کارت های شخص ثالث خود داری نمایید. در این صورت سفارش شما لغو و وجه به همان کارت برگشت خواهد خورد.
در صورت تغییر در اطلاعات هویتی ویا نیاز به تصحیح آن کاربر موظف است  در اسرع وقت این امر را به اطلاع این مجموعه برساند. لذا سهل انگاری در این امر ممکن است هرگونه تبعاتی را برای کاربر به وجود بیاورد که مجموعه اول پرداخت هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
در صورت نیاز به ارایه اطلاعات هویتی نظیر اسکن کارت ملی، کارت بانکی، عکس  و ... به بخش احراز هویت سایت ، این حق برای این مجموعه محفوظ می باشد.
در صورت پرداخت با کارت بانکی شخص ثالث این مبلغ  به کارت بانکی شخص صاحب حساب بازگردانده می شود و این می تواند به منزله زیر پا گذاشتن قوانین سایت باشد و اول پرداخت حق خود می داند که در صورت لزوم مراتب را به پلیس فتا اعلام دارد.
با توجه به امکان تغییر قوانین و یا اضافه و کم شدن بندهایی به این بخش نامه توصیه می شود به طور متناوب این قوانین را مطالعه نمایید.