ثبت نام آزمون تافل IBT

TOEFL مخفف کلمات Test Of English As a Foreign Language میباشد که به معنی ازمون انگلیسی به عنوان زبانی بیگانه است. این آزمون توانایی افراد در زمینه زبان انگلیسی می سنجد و برای کسانی که قصد مهاجرت و تحصیل در کشورهای انگلیسی زبان را دارند بسیار مناسب است. این آزمون به دو صورت آزمون کاغذی pbt و آزمون اینترنتی ibt برگزار میشود.


ثبت سفارش
ثبت نام آزمون تافل

آزمون PBT
این آزمون شامل سه بخش مهارت شنیداری Listening comprehension و ساختار زبان Structure and Language و مهارت خواندن Reading Comprehension میباشد.

آزمون IBT
این آزمون شامل چهار بخش مهارت شنیداری Listening comprehension ، مهارت خواندن Reading Comprehension ، مهارت گفتاری Speaking comprehension و مهارت نوشتاری writing comprehension میباشد.


مراحل Register در آزمون تافل

  1. وارد وبسایت رسمی TOEFL شوید.
  2. در قسمت My TOEFL ibt Account گزینه sign up را انتخاب میکنید.
  3. در صفحه creat a profile که شامل چهار بخش میشود اطلاعات را کامل کنید.
  4. بعد از ساخت account وارد آن شده و گزینه register for a test را انتخاب کرده و بعد گزینه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
  5. واررد مرحله انتخاب محل آزمون و روز و تاریخ آن میشویم.
  6. پس از انتخاب یک Reservation Summary به ما میدهد که بعد از مشاهده اطلاعات آن روی گزینه Continue کلیک مینمایید.
  7. Select score Recipients دارای دو بخش است که اطلاعات هر 2 بخش آن را پر کنید.
  8. در این قسمت بسته های تمرینی و آموزشی buy a value pack به شما ارائه میشود که در صورت تمایل میتوانید آن بسته ها را تهیه کنید.
  9. قسمت Order summery مجموع هزینه ها را به شما اعلام میکند که آنرا باید تایید کنید.
  10. Select payment method پس از تایید سیستم مجموع هزینه ها را برای شما گذاشته و از طریق مختلف از شما میخواهد تا پرداخت خود را انجام دهید.
create a profile
create a profile