مقايسه سيم کارت هاي WorldSim با سيم کارت هاي موجود در بازار
هدف ما در اين بخش اطلاع رساني در مورد قابليت ها و مزاياي سيم کارت هاي WorldSim است. شما مي توانيد با مقايسه اين جدول و کمي تحقيق خود به نتيجه نهايي برسيد.

مقایسه سیم کارت ها

نرخ مکالمات براي يک دقيقه ذکر شده است.
اين جدول صرفا براي مقايسه آورده شده است و قيمت هاي ذکر شده ممکن است بسيار دقيق نباشد. همچنين ممکن است همکاران گرامي در رقابت بازار قيمت هاي فروش سيم کارت هاي خود را کمتر کرده باشند.

مقايسه مزاياي سيم کارت WorldSim با سيم کارت هاي موجود در بازار

شما با استفاده از سيم کارت WorldSim مي توانيد در تمامي کشورهاي تحت پوشش با دو شماره اختصاصي در دسترس دوستان و همکاران خود باشيد و تا 95% هزينه هاي مکالمات خود را کاهش دهيد!
شما نيازي به خريد سيم كارت جديد در كشورهاي مختلف نداريد و كافي ست فقط يك شماره تماس را در اختيار خانواده و دوستان خود قرار دهيد و يک سيم كارت دایمي و نا محدود از نظر مالکيت حتي در صورت استفاده نکردن به مدت طولاني داشته باشيد.
يکي از بزرگترين مزيت هاي سيم کارت هاي ما داشتن حساب آنلاين اختصاصي براي شما در سايت شرکت صادر کننده سيم کارت و در اختيار قرار دادن تمام اطلاعات تماس و پشتيباني شرکت صادر کننده سيم کارت مي باشد که متأسفانه به دلايل مختلف ساير همکاران اين امکان را در سرويس هاي خود ارایه نمي دهند.