رزرو آپارتمان و ویلا در خارج از کشور

امروزه سفر به مناطق مختلف جهان و بازدید ار مناطق دیدنی و تفریحی و مناطق تاریخی کشورها برای افراد راحت تر شد و سالانه ایرانیان بسیاری به کشورهای مختلف سفر میکنند. و این امر رو به افزایش است . رزرو مکان و محل های اقامت مانند آپارتمان و هتل و ویلا از طریق اینترنت احتیاج به پرداخت ارزی میباشد و این امر از طریق افراد ما در کیاسان امکان پذیر میباشد .


ثبت سفارش
Reservation

رزرو آپارتمان و ویلا بیشتر برای کسانی مناسب است که اقامت مدت دار دارند و تعداد آنها بالا است و میخواهد مسافرت را در کنار یکدیگر بگذرانند. با انجام این امر شما میتوانید هزینه کمتری نسبت به رزرو هتل داشته باشید و داشتن یک مکان مستقل در مکان مورد نظر و مکان های خاص و آرامش بخش سفر بهتری را برای شما فراهم می آورد.

رزرو هتل و آپارتمان از طریق سایت هایی همچون tripadvisor.com ، booking.com ، expedia.com و agoda.com امکان پذیر میباشد.

مراحل رزرو

مراحل رزرو آپارتمان و ویلا مانند رزرو هتل میباشد که وارد وبسایت محل های اسکان کشور مورد نظر میشوید تعداد افراد و شرایط و ویژگی های محل اسکان را انتخاب کرده و تعداد شب های اقامت خود را انتخاب میکنید . سپس وارد مرحله پرداخت میشوید.که پرداخت از طریق کارت های ارزی امکان پذیر میباشد.

Reservation

در محله پرداخت قبل از پرداخت باید به یک سری مسائل توجه شود . یک سرس مکان ها حتما کارتی که با آن پرداخت میشود باید برای یکی از افرادی که به آنجا مسافرت میکند باشد . در برخی نیز حتما باید بعد از رسیدن به مکان مورد نظر به صورت فیزیکی کارتی که با آن پرداخت شده مشاهده شود . در این گونه شرایط فرد متقاضی باید کارت با نام خود داشته باشد که این امر نیز از طریق شرکت کیاسان امکان پذیر میباشد.

Reservation
Reservation